Svet-Stranek.cz
NEHTY KÁMEN

CENÍK:modeláž nehtů,manikúra,GEL LAK

CENÍK

CRYSTALaC® (gellac), dokonalé nehty na 2-3 týdny
400,- Kč

Lakování semipermanentním lakem, se kterým Vaše nehty budou vypadat krásně upravené po několik týdnů.
V ceně je zahrnuta základní přístrojová manikúra, bez níž není možné CrystaLac® aplikovat.


ODSTRANĚNÍ CRYSTALaC®, samostatně
380 Kč

Odstranění a následné upravení nehtů, viz. základní přístrojová manikúra.


ZPEVNĚNÍ PŘÍRODNÍCH NEHTŮ
400 Kč

Potažení a zpevnění přírodního nehtu Easy Off Hardener Gelem, lakování CrystaLac®.V ceně je zahrnuta základní přístrojová manikúra, bez níž není možné provést zpevnění nehtů.


GELOVÁ MODELÁŽ NEHTŮ (nové!)
od 750 Kč

Gelová modeláž nehtů vč. barvy nebo francie dle výběru.V ceně je zahrnuta základní přístrojová manikúra, bez níž není možné provést modeláž nehtů.


DOPLNĚNÍ GELOVÉ MODELÁŽE při návštěvě do 3 týdnů
od 480 Kč

Odstranění staré modeláže, doplnění gelové modeláže vč. barvy nebo francie dle výběru. V ceně je zahrnuta základní přístrojová manikúra, bez níž není možné provést doplnění nehtů.


DOPLNĚNÍ GELOVÉ MODELÁŽE při návštěvě nad 5 týdnů
od 750 Kč

Odstranění staré modeláže, doplnění gelové modeláže vč. barvy nebo francie dle výběru. V ceně je zahrnuta základní přístrojová manikúra, bez níž není možné provést doplnění nehtů.


ODSTRANĚNÍ NEHTOVÉ MODELÁŽE
550 Kč

Odstranění modeláže a následné upravení nehtů, viz. základní přístrojová manikúra.


ZDOBENÍ NEHTŮ, jednoduché zdobení v ceně
10 - 40 Kč / 1 nehet

Složité zdobení jako je ruční malba gelem, one stroke, akvarel, 3D.
SWAROVSKI KAMÍNKY
5 Kč kusEXTRÉMNÍ TVARY A DÉLKY NEHTŮ delších 1 cm volného okraje
od 950 KčPEDIKÚRA
FOOTLOGIX® PEDIKÚRA
450 Kč

Komplexní péče o nohy, kde se pedikúra snoubí s medicínou. Obsahuje jedinečnou technologii Dermal Infusion Technology®, která napomáhá aktivním látkám proniknout rychleji a hlouběji do problematické kůže nohou. Změny jsou viditelné již v prvních dnech, ať už se jedná o běžnou suchou pokožku nohou, nebo závažnější kožní problémy způsobené různým onemocněním. Footlogix® je pedikúra schválena předními lékaři a podiatry po celé Evropě a Severní Americe.
Ošetření obsahuje: Mokrá lázeň, úprava a zapilování nehtů, odstranění kůžičky, změkčení zrohovatělé a odumřelé kůže a mozolů, jejich následné důkladné odstranění a zahlazení, peeling nohou, ošetření nohou pěnou Footlogix® dle potřeby a typu nohou, masáž chodidel.


FOOTLOGIX® PEDIKÚRA A CRYSTALAC®
690 Kč

Kompletní pedikúra Footlogix®, která je zakončena lakováním semipermanentním lakem (gellakem) CrystaLac® , který Vám na nohách vydrží bezchybný až po několik týdnů.LAKOVÁNÍ CRYSTALAC® (nohy)
350,- Kč

Samostatné lakování semipermanentním lakem (gellakem) CrystaLac®, se kterým Vaše nohy budou vypadat upraveně a bezchybně až po několik týdnů, již žádné otlačky na laku, žádný ošoupaný či odřený lak už vždy pouze CrystaLac®.Při první návštěvě si klient/ka zakoupí dezinfikovatelný pilník na nehty v hodnotě 25 Kč, který bude po ošetření řádně vydezinfikován a uložen do kartotéky klientů.
návštěvníků stránky
celkem58 954